HOŞ GELDİNIZ!

Bu sürecin kafa karıştırıcı ve kaygı uyandırıcı olabileceğini biliyoruz, ancak bunu olabildiğince kolay ve pürüzsüz hale getireceğiz.

Yaptığımız her şey çevrimiçi olacak, böylece işi kaçırmanıza veya bakıcı tutmanıza gerek kalmayacak. İlk olarak, hikayenizi, semptomlarınızı ve sizi bir rapora ihtiyaç duymanıza neden olan şeyleri açıklayan ayrıntılı bir anket dolduracaksınız. Uygunsa, psikoloğumuz size bazı psikolojik testler (çevrimiçi olarak ) gönderecektir.

Her şeyi doldurduktan ve tamamlanmış testleri geri verdikten sonra, sizi tanıyabilmem ve durumunuzu anlayabilmem için siz ve ben görüntülü bir klinik görüşme yapacağız. Bir kez görüşebiliriz, birkaç kez görüşebiliriz, birçok faktöre bağlıdır, ancak fiyat aynıdır. Biz görüşmelerimizi yaparken psikoloğumuz testlerinizi değerlendirecektir. Klinik bilgileri tamamlamak için onunla görüşeceğim ve ardından raporu yazmak için 5 iş gününe ihtiyacım olacak. İncelenmesi için avukatınıza ve size bir nüsha göndereceğim ve bittiğinde son bir imzalı nüshayı size göndereceğim.

Raporun maliyeti 2000$’dır ve buna her şey dahildir, toplantılar, testler, mülakat ve revizyonlu rapor. Dosyanızı açtığımızda 500$ depozito ödeyeceksiniz ve kalan 1500$’ı ödedikten sonra rapor size verilecektir. Raporlarımız bu kadar maliyetli çünkü çok kapsamlı, kesin ve eksiksizler ve evrakları, testleri ve görüşmeleri tamamladıktan 5 iş günü sonra elinizde olacak.

Süreci başlatmak isterseniz, size müşteri portalım için bir davet e-postası göndereceğim. Doldurmanız gereken formları burada bulacaksınız. Lütfen tüm soruları olabildiğince ayrıntılı olarak yanıtlayın, böylece sizin için detaylı ve güçlü bir psikolojik rapor yazabilirim. Tüm semptomlarınızı ve duygusal olarak nasıl hissettiğinizi anlatın. Bana hikayenizi anlatmanız için orada bir boşluk var.

şteri Portalı tamamen gizlidir ve siz bir izin formu imzalamadığınız sürece hiç kimse buna erişemez.

Evrakları doldurduktan sonra, bizden konuyla ilgili Hecht Ribas Değerlendirmesi içeren bir ile üç e-posta alacaksınız. Bu e-postalar, tanınızı ve klinik belirtilerinizi değerlendirmek için psikolojik testlere bağlanacaktır. Raporunuzda klinik belirtilerinizi doğrulayan testlerin olması, raporu çok daha güçlü kılar. Mümkün olan en net raporu yazmak için ihtiyacımız olan bilgilere sahip olabilmemiz için açık ve dürüst olmanız önemlidir. Bazı testleri İngilizce veya İspanyolca olarak yapabiliriz ve her zaman daha fazla dil kullanılabilir hale gelmektedir.

Bir sonraki adım benimle görüşme. Burada sanal ofisimde çevrimiçi buluşacağız https://doxy.me/claudiaribaslcsw. Yazılım indirmenize veya bir hesap oluşturmanıza gerek yok. Kamera ve mikrofonu olan bir bilgisayarda veya cihazda bir tarayıcı kullanmanız yeterlidir.

Görüşmeyi bitirdikten sonra, raporunuzu yazmam beş iş günü sürecek (tatiller veya hafta sonları dahil değil). Daha sonra incelemeniz için size bir kopya göndereceğim ve gerektiği kadar revizyon yapacağız (revizyon ücretsiz). Ardından, raporu onayladıktan sonra, avukatınıza bir nüsha göndereceğim ve rapor mükemmel olana kadar gerektiği kadar çok revizyon yaparak onlarla birlikte çalışacağım.

İşleme şimdi başlamak istiyorsanız, lütfen bana tam adınızı ve e-posta adresinizi e-postayla veya kısa mesajla gönderin, biz de başlayalım.

Herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, mesaj veya telefon yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Yardım etmek için buradayız ve sizi önemsiyoruz.